Pracownia sprzętu alpinistycznego Małachowski z nową kampanią

fot. mat. prasowe

Kierunek Kreatywny przygotował właśnie nową kampanię promującą śpiwory dla marki Małachowski. Kampania wystartowała tuż po majówce i potrwa dwa miesiące.

Bohaterami kampanii są wybrane produkty z portfolio marki, które zostały przedstawione w bardzo bezpośredni sposób mówiący o cechach funkcjonalnych i przeznaczeniu produktów. Styl wizualny kampanii inspirowany jest starymi katalogami górskimi, co ma nawiązywać do historii marki.

Małachowski to kultowa polska marka istniejąca od 1977 roku, pracownia sprzętu alpinistycznego Małachowski, współpracuje z krakowską agencją Kierunek Kreatywny od ponad roku. W ramach współpracy agencja przygotowała nowe pozycjonowanie, strategię komunikacji, identyfikację wizualną, a następnie w 2023 roku przeprowadziła pierwszą kampanię kurtek zimowych.

Pracownia sprzętu alpinistycznego Małachowski to Polska marka założona przez Adama Małachowskiego, speleologa. Marka była zaangażowana w najważniejsze momenty dla historii polskiego himalaizmu, w tym zdobyciem Korony Himalajów przez Jerzego Kukuczkę. Obecnie marka produkuje kurtki puchowe, śpiwory oraz zajmuje się szyciem odzieży specjalistycznej na zamówienie.

Więcej o marce Małachowski można przeczytać na stronie internetowej malachowski.pl/pl/info/historia

Więcej informacji o kampanii znajduje się na stronie: kierunek.agency/spiwory-malachowskiego