Kultowa kanapka Big Mac zyskała własny autograf

fot. unsplash.com/@brett_jordan

Big Mac, kultowa kanapka z McDonald’s, zdobywa nowy wymiar popularności. Teraz, dzięki pomocy fanów i sztucznej inteligencji, otrzymał swój unikatowy autograf.

Big Mac od McDonald’s to bezsprzecznie jedna z najbardziej ikonicznych kanapek na świecie. Od momentu powstania w 1967 roku, zdobył status kultowego produktu, stając się symbolem globalnej kultury fast food.

W celu podkreślenia tej ikoniczności, McDonald’s podjął niecodzienną inicjatywę – stworzenie autografu dla Big Maca. W tym wyjątkowym projekcie wzięło udział 256 000 fanów, którzy poprzez aplikację sieci złożyli swoje propozycje podpisu. Propozycje te, po analizie i przetworzeniu przez algorytmy sztucznej inteligencji, zaowocowały stworzeniem jednego, wyjątkowego autografu.


Za realizację projektu odpowiada agencja Nord DDB. Zastosowano nowoczesne technologie, w tym algorytmy AI, aby stworzyć spójny i reprezentatywny podpis. Ciekawostką jest fakt, że samego aktu podpisywania dokonał robot, specjalnie dostosowany do tego zadania, wyposażony w rękę wydrukowaną w technologii 3D.

Ta niezwykła akcja McDonald’s oraz zaangażowanie fanów pokazują, jak bardzo Big Mac wpisał się w kulturę masową. Autograf Big Maca, będący połączeniem technologii i pasji fanów, staje się nowym symbolem jego niekwestionowanej popularności na całym świecie.