„W prezencie 1600 zł z wybranym abonamentem komórkowym” – nowa świąteczna oferta Orange Polska

fot. mat. prasowe

W listopadzie ruszyła nowa kampania promująca świąteczną ofertę planów komórkowych od Orange Polska „W prezencie 1600 zł z wybranym abonamentem komórkowym”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy ze spółką SalesTube (Group One).

Orange Polska w pierwszych dniach listopada rozpoczął komunikację nowej świątecznej oferty planów komórkowych. Promocja skierowana jest do nowych, jak i obecnych klientów operatora, którzy wybierając ofertę „Plan L” na 24 miesiące z abonamentem komórkowym, otrzymają szereg korzyści przygotowanych przez Orange.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa „W prezencie 1600 zł z wybranym abonamentem komórkowym” budująca świadomość wśród konsumentów, która prowadzona jest w TV, radio, digitalu oraz w social mediach.


W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów kampania realizowana jest przez agencję Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy ze spółką e-commerce & martech connected SalesTube (Group One). Działania paid social realizowane są przez Follow Agency.

Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Leo Burnett, produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Dobro, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Lunapark.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty Orange Polska dostępne są w salonach Orange oraz na stronie orange.pl