Firma Genetec wybrała agencję monday comms do obsługi PR 

Firma Genetec została klientem agencji monday comms (część monday group). Agencja zajmuje się obsługą PR firmy oraz odpowiada za zwiększenie świadomości marki na polskim rynku.

Za realizację działań po stronie agencji odpowiada dział B2B. Po stronie Genetec, współpracą kieruje Irina Khaliullina, regional marketing manager DACH & ECE, w porozumieniu z Jakubem Kozakiem, regional sales manager ECE. Firma wybrała agencję monday comms w wyniku przetargu; współpraca rozpoczęła się w lutym 2024 r.

Genetec to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu innowacji z obszaru bezpieczeństwa technicznego. Za pomocą rozległej sieci certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów, Genetec oferuje swoim klientom kompletny zakres produktów oraz wsparcie w integracji systemów IT w obszarze monitoringu wideo, kontroli dostępu czy identyfikacji tablic rejestracyjnych. Genetec tworzy odporne, zunifikowane rozwiązania, które pomagają firmom oraz instytucjom chronić, rozumieć i ulepszać otaczający je świat w myśl hasła firmy „Protect the everyday”.