Agencja Od kuchni rozpoczyna współpracę z siecią restauracji Gan bei

fot. Od Kuchni

Specjalizująca się w sektorze food, agencja kreatywna Od kuchni, od grudnia 2023 r. rozpoczęła współpracę z Gan bei, międzynarodową siecią restauracji oferującą kuchnię azjatycką. Zespół specjalistów Od kuchni będzie odpowiedzialny za komunikację oraz działania marketingowe dwóch warszawskich lokali.

Od kuchni, warszawska agencja kreatywna, zajmująca się obsługą marek spożywczych i z sektora HoReCa, od 1 grudnia br. współpracuje z restauracjami z sieci Gan bei. Agencji powierzono przygotowywanie contentu foto i wideo, kompleksową obsługę mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok) oraz działania z zakresu PR i influencer marketingu.

Od ponad pięciu lat zajmujemy się obsługą komunikacyjną restauracji, jednak dotychczas były to głównie firmy polskie. Z tego względu z dużą radością podjęliśmy współpracę z siecią Gan bei, która obecna jest już w czterech europejskich państwach. Odpowiadamy za kompleksową obsługę komunikacyjno-markeringową polskiego lokalu, znajdującego się w Warszawie, w Westfield Mokotów, a wkrótce również drugiego punktu w Śródmieściu przy ul. Chmielnej – komentuje Magda Malutko, CEO agencji Od kuchni.

Od kuchni, posiadając studio kulinarne oraz fotograficzne, przygotowuje content zarówno w lokalach gastronomicznych jak i in-housowo. Za fotografię kulinarną oraz czuwanie nad całym projektem z ramienia agencji odpowiada Magda Malutko. Działania z obszaru social media powierzono Magdalenie Sołśni (Marketing Specialist) i Katarzynie Gajownik (Marketing Specialist), a PR i influencer marketing Kai Pomiankiewicz (PR Manager) i Natalii Juszczak (Communication Specialist). Strony nie ujawniają, na jak długo została podpisana umowa.

Gan bei to sieć restauracji oferujących ponad 200 dań z kuchni indochińskiej. Firma obecna jest na rynku od ponad 20 lat, a jej liczne punkty znaleźć można na terenie czterech europejskich państw. Polski lokal mieści się w food hallu Galerii Mokotów, a niebawem nastąpi otwarcie kolejnego punktu przy ul. Chmielnej, w sercu Warszawy.