Zakręć kołem i wygrywaj z „Moim Lewiatanem”

W aplikacji „Mój Lewiatan” należącej do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, ruszyła zabawa dla stałych klientów w formule „koła szczęścia”. Akcja potrwa do 17 kwietnia br. Warunkiem udziału w zabawie jest zarejestrowanie jednorazowych zakupów w PSH Lewiatan za minimum 50 zł. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym 2.000.000 punktów w programie lojalnościowym, które można wymieniać na bony na zakupy oraz na nagrody pieniężne. Na graczy czekają również nagrody główne w postaci bonów wakacyjnych, Thermomixów, konsol do gier czy ekspresów do kawy.

Mechanizm zabawy jest bardzo prosty. Wystarczy zrobić zakupy z kartą Mój Lewiatan za min. 50 zł, a następnie zalogować się do konta w aplikacji mobilnej lub zarejestrować kartę lojalnościową, jeżeli wcześniej konto nie zostało utworzone. Potem trzeba zakręcić kołem szczęścia… i gotowe! W puli nagród są 2 miliony punktów lojalnościowych oraz nagrody rzeczowe: voucher wakacyjny, Thermomixy, saturatory SodaStream oraz ekspresy do kawy. Ponadto na uczestników czekają także konsole do gier, głośniki bezprzewodowych i słuchawki.

To już kolejna edycja zabawy przygotowanej dla posiadaczy karty lojalnościowej i aplikacji mobilnej „Mój Lewiatan”.

Klienci PSH Lewiatan regularnie potwierdzają chęć udziału w loteriach i konkursach organizowanych przez naszą sieć. Przykładowo, w czasie trwania loterii „Kupuj z kartą, zdobywaj e-zdrapki w aplikacji „Mój Lewiatan””, aktywność użytkowników aplikacji wzrosła o połowę, a przyrost jej pobrań w czasie loterii był wyższy o 120 procent niż przed loterią – podkreśla Marcin Poniatowski, dyrektor marketingu, członek zarządu Lewiatan Holding. – Mając na uwadze te wyniki, zdecydowaliśmy się uruchomić kolejną edycję loterii w niezawodnej formule „koła szczęścia”. Dla naszych klientów to doskonała okazja do dobrej zabawy, odrobiny adrenaliny i wygrania wartościowych przedmiotów – dodaje.

Zdobywaj dodatkowe szanse na zakręcenie „kołem”

W okresie świąt wielkanocnych konsumenci poszukują konkretnych produktów. Rośnie sprzedaż produktów potrzebnych do przygotowania domowych wypieków i przysmaków tradycyjnych dla Wielkanocy. Mając to na uwadze, PSH Lewiatan przygotowała listę blisko 100 produktów premiowanych, których zakup daje szansę na kolejne zakręcenie „kołem szczęścia”. Wystarczy wybrać trzy takie produkty by zyskać dodatkową okazję na zdobycie nagrody.

Za obsługę konkursu w aplikacji „Mój Lewiatan” odpowiada Agencja Smolar.