Z okazji 8. urodzin More Bananas organizuje cykl webinarów

Krakowska agencja marketingowa More Bananas świętuje 8. urodziny. Z tej okazji, przez cały maj, będzie można wziąć udział w cyklu marketingowych webinarów prowadzonych przez specjalistów i specjalistki z branży.

Cykl darmowych webinarów jest skierowany do wszystkich pasjonatów marketingu, freelancerów, właścicieli firm, specjalistów zajmujących się promocją marek, produktów i usług. Prelekcje będą transmitowane na żywo na kanale marki na YouTubie, Facebooku i LinkedInie.

To już osiem lat! Osiem lat stałego rozwoju, poszerzania oferty, wychodzenia naprzeciw potrzebom klienta. Cały czas działamy na 100% możliwości i nie zwalniamy tempa. #KarmimyWiedzą i #KarmimyEmocjami, a wszystko to robimy z pasją i zaangażowaniem „ mówi Natalia Sikora, head of marketing w More Bananas.

Harmonogram:

  • 9.05, godz. 10.00 – Informacja prasowa. Know how, Agnieszka Gałczyńska (webinar zamknięty, wymagany zapis)
  • 20.05, godz. 15.00 – Hejt czy kryzys wizerunkowy? Kiedy ignorować, a kiedy działać, Klaudia Gruszkowska
  • 21.05, godz. 10.00 – Inkluzywność w copywritingu – kiedy, jak i dla kogo?, Anna Boenish
  • 24.05, godz. 10.00 – Zaplanuj sobie komunikację – sprawdzone tipy i narzędzia od praktyka. Webinar dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie SoMe, Karolina Mrowiec
  • 27.05, godz. 15.00 – Marketing [nie] istnieje, Anna Ledwoń – Blacha (webinar zamknięty, wymagany zapis)
  • 29.05, godz. 11.00 – Śmiechom nie było końca – o znaczeniu RTMów i poczucia humoru w reklamie, Dagmara Adamczyk

W ramach wydarzenia agencja przygotowała również checklisty marketingowe i zniżki na działania oraz szkolenia More Bananas, a także nowe odcinki podcastu „W dżungli marketingu”.

Osiem lat na rynku to dla nas przede wszystkim ciągły rozwój, realizacja projektów dla klientów z Polski i nie tylko, organizacja eventów marketingowych. Wciąż poszerzamy ofertę, aby realizować obsługę marketingową 360 – komentuje Agnieszka Gałczyńska, marketing manager More Bananas.