Startują Dni Wiosennych Okazji na Amazon.pl

Amazon.pl ogłasza Dni Wiosennych Okazji Amazon, oferując do 25 marca tysiące atrakcyjnych promocji w różnych kategoriach, m.in. elektronika, dom i ogród, drogeria czy zabawki.

Cieszymy się, że możemy zaoferować tysiące promocji, dzięki którym nasi klienci będą mogli dużo zaoszczędzić. Mamy nadzieję, że trwające wydarzenie zakupowe ułatwi im przygotowania do nadchodzącej wiosny i okresu wielkanocnego – mówi Marco Reissig, country manager Amazon.pl. – Mimo że świetne produkty w niskiej cenie oferujemy przez cały rok, Dni Wiosennych Okazji Amazon to czas wyjątkowych promocji udostępnianych zarówno przez największe marki, jak i małych i średnich przedsiębiorców, również z Polski. Dzięki Dniom Wiosennych Okazji Amazon klienci mogą przywitać wiosnę, kupując popularne artykuły i przedmioty codziennego użytku w wyjątkowo przystępnych cenach – dodaje.

W ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon klienci znajdą tysiące promocji w różnych kategoriach, najpopularniejszych marek, w tym De’Longhi, Krups, TEFAL, Braun, Anker, Logitech, Oral-B, PHILIPS, Sony, Barbie, LEGO czy Nivea, a także na produkty pochodzące od polskich firm, np. Ochnik, Malinowe czy Bambino.

Wiosenne wydarzenie zakupowe Amazon.pl to świetna okazja do skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego Amazon Prime, który zapewnia nie tylko nielimitowane, szybkie i bezpłatne dostawy bez minimalnej wartości zamówienia do domu, Paczkomatów czy punktów odbioru, ale także filmy i seriale w Prime Video oraz darmowe gry w Prime Gaming.

Jak znaleźć idealną okazję?

  • Obserwuj okazję: Dzięki opcji obserwowania okazji klienci mogą sprawdzić i śledzić promocje dostępne tylko dla klientów Amazon Prime. Dzięki powiadomieniom na stronie i w aplikacji Amazon.pl możliwe jest to w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.
  • Powiadomienia o okazjach: Klienci mogą włączyć powiadomienia o okazjach związanych z produktami ostatnio szukanymi i oglądanymi na stronie i w aplikacji Amazon.pl. Aby ustawić powiadomienia, wystarczy odwiedzić stronę Dni Wiosennych Okazji Amazon w aplikacji Amazon. Po rozpoczęciu wydarzenia klienci otrzymają powiadomienia push, ilekroć pojawi się niższa cena na wybrany przez nich produkt.
  • Lista życzeń: Po dodaniu przedmiotów do listy życzeń klienci otrzymają powiadomienie, jeśli wybrany przez nich produkt pojawi się wśród promocji w ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon.
  • Klienci Prime mogą również skorzystać ze specjalnej promocji – przy zakupach wybranych produktów za min. 500 zł, otrzymają przy finalizacji transakcji 75 zł zniżki.