Shell przedłuża akcję promocyjną „7 dni korzyści dla Klubowiczów”

Promocja na paliwa premium potrwa do 29 lutego 2024 roku. Klienci będący uczestnikami programu Shell ClubSmart mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Oferta obowiązuje przez 7 dni w tygodniu.

Shell nie zwalnia tempa i przedłuża akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów” aż do końca lutego 2024 roku. Oferta obejmuje paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Każdy zarejestrowany uczestnik programu Shell ClubSmart może korzystać z oferty aż 7 dni w tygodniu, bez limitów liczby tankowań.

Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa*. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

Zainteresowanie klientów paliwami premium jest coraz większe. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, aby ułatwić klientom dostęp do produktu – najwyższej jakości paliw – który spełnia ich oczekiwania. Ponadto członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przygotowanymi z myślą o nich – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Klientom lojalnym Shell oferuje też dodatkowe atrakcyjne korzyści. Rejestracji do programu Shell ClubSmart można dokonać na stronie: www.clubsmart.shell.pl/

*Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz przy użyciu karty paliwowej. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V‑Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing.