Ścigaj się z Maxem Verstappenem  w ramach akcji Player 0.0 marki Heineken

fot. mat prasowe

Marka Heineken, globalny partner F1, po raz kolejny wystartowała z akcją promującą odpowiedzialną konsumpcję. Wspólnie z jednym z najlepszych kierowców świata, Maxem Verstappenem, Heineken przypomina, że najlepszym kierowcą podczas wieczornych wyjść jest zawsze ten, który nie pił alkoholu – z myślą m.in. o takich sytuacjach powstał przecież Heineken 0.0! Działaniom towarzyszy nie tylko spot telewizyjny oraz promocja w kanałach BTL i digital, ale także wyjątkowa aktywacja – Player 0.0, w ramach której będzie można się zmierzyć z mistrzem świata F1.

Marka Heineken powraca z kampanią, przypominającą o tym, że najlepszy kierowca to ten, który nie pije. Inspiracją dla niej są badania, pokazujące, że imprezujący na mieście konsumenci często wybierają kierowców na bazie przypadkowych kryteriów, a nie najbardziej istotnego powodu – tego, że nie pili alkoholu. W działania zaangażował się jeden z najlepszych kierowców świata oraz ambasador Heinekena 0.0 – Max Verstappen, którego można zobaczyć w spocie telewizyjnym, kreacjach digitalowych oraz na materiałach BTL.

Player 0.0

Wystartowała także aktywacja, umożliwiając ściganie się z samym Max Verstappenem. Akcja została podzielona na trzy etapy. Do 17 marca na stronie www.heineken.com trwają kwalifikacje, w których wyłonionych zostanie 20 najszybszych graczy. 6 kwietnia zmierzą się oni podczas eventu na żywo w Warszawie, gdzie sprawdzą swoje siły na oficjalnych symulatorach F1. Zdobywcy trzech najlepszych wyników zgarną wyjazdy na GP Włoch 2024. Dodatkowo, najszybszy gracz z Polski weźmie udział w globalnym finale turnieju, stając w szranki z zawodnikami z całego świata oraz z Maxem Verstappenem. Start akcji wspierała obecność marki na IEM, gdzie uczestnicy mogli ściągać się na oryginalnym symulatorze F1® 23.