Samsung połączył siły z FoodX, Dropsy i Grailz

fot. mat. prasowe

Odwiedź Galaxy AI Spot i daj się zaskoczyć!

W ramach partnerstwa Samsung i FoodX, stworzono Galaxy AI Spot, który dostępny będzie do 9 maja br. w restauracjach Mr. Pancake w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Na klientów czekają: niezwykłe menu, epickie wnętrze, Galaxy AI do przetestowania i konkursy z cennymi nagrodami. W dedykowanym menu znajdziemy m.in. gofry, pancakes oraz napoje w zaskakujących wariacjach.

Kulinarna uczta to jednak nie wszystko. Na tych, którzy zdecydują się na wybór menu Galaxy, czeka szansa na zdobycie wyjątkowych nagród: najnowszego smartfonu Galaxy S24 Ultra i voucherów do Mr. Pancake. Jedyne, co trzeba zrobić, aby wygrać to śledzić instagram @samsungpolska i @mrpancake oraz wykazać się kreatywnością.

Dodatkowo, w restauracji Mr. Pancake w Warszawie znajdziemy automat claw machine, w którym można zdobyć nagrody takie jak: Galaxy Z Flip5, Galaxy Fit3, Galaxy SmartTag2 oraz kody zniżkowe do restauracji lub na zakup urządzeń Galaxy.

Samsung łączy siły z Dropsy i Grailz

Samsung nawiązał współpracę z Dropsy – popularnym źródłem informacji dla pokolenia Z, aby towarzyszyć użytkownikom w odkrywaniu najgorętszych trendów sezonu.

Pod marką Dropsy tworzone są dwa duże produkty skierowane do Generacji Z: aplikacja z informacjami o premierach i okazjach na najbardziej pożądane przez odbiorców produkty, oraz profil instagramowy @dropsy.app, dostarczający informacje o najciekawszych wydarzeniach ze świata mody.

Samsung został też strategicznym partnerem aplikacji Grailz, która skupia sympatyków najbardziej pożądanych butów i ubrań. Można w niej znaleźć informacje dotyczące premier, najlepsze i najbardziej wyselekcjonowane okazje, a także dedykowaną zakładkę Grail Point – największego sklepu z limitowanymi butami i ubraniami w Polsce. Uzupełnieniem wspólnych działań będzie dedykowana strefa ekspozycji marki Samsung w stacjonarnych salonach Grail Point w Warszawie i Krakowie.