Startuje nowa loteria drogerii Rossmann

Drogerie Rossmann ponownie powierzyły agencji UNIQUE ONE organizację loterii, która odbywa się w aplikacji mobilnej Rossmann PL.

Akcja potrwa od 19 marca do 13 maja 2024 r. Warunkiem udziału jest posiadanie najnowszej wersji aplikacji Rossmann PL wraz z aktywnym kontem. Należy dokonać zakupów za min. 30 zł brutto w drogerii stacjonarnej (skanując przy tym kartę Klubu w aplikacji mobilnej Rossmann PL), za pomocą usługi Rossmann GO lub poprzez www.rossmann.pl (będąc zalogowanym do Klubu Rossmann) i grać o atrakcyjne nagrody.

Pula nagród przekracza 3 mln zł. Do wygrania jest 444 000 nagród natychmiastowych (instant-win) w postaci e-kart podarunkowych do wykorzystania w drogeriach Rossmann, a także nagroda główna w wysokości 100 000 zł.

W akcji zastosowano niestandardowy mechanizm wyłaniania zwycięzców nagród. Uczestnik loterii widzi na swoim koncie w aplikacji mobilnej Rossmann PL planszę z liczbami, a każdy zakup spełniający zasady regulaminu to szansa na zaznaczenie jednego pola planszy oraz dodatkowo na wygranie nagrody I stopnia. Po ułożeniu całej linii w poziomie, pionie lub po skosie, uczestnik bierze udział w losowaniu nagrody instant win II stopnia. Każda ułożona linia to również jeden los w losowaniu nagrody głównej.

Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie www.rossmann.pl/loteria.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za organizację i obsługę loterii. Loterię wspierają działania reklamowe w telewizji, radiu, internecie, a także za pomocą materiałów POS.