More Bananas prezentuje marketingowy kalendarz adwentowy w wersji online

Jak sami o sobie mówią: na co dzień karmią wiedzą i emocjami. W grudniu postanowili umilić czas oczekiwania na święta. Krakowska agencja marketingowa wypuściła kalendarz adwentowy w wersji online dla wszystkich pasjonatów marketingu. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium.

Marketingowy kalendarz adwentowy to przede wszystkim darmowe e-booki i checklisty, zniżki na szkolenia, konsultacje ze specjalistami z branży. Chcemy umilić czas oczekiwania na Wigilię w typowy dla nas sposób – dużą dawką wiedzy i pozytywnych emocji – mówi Agnieszka Gałczyńska, marketing manager w More Bananas.

Jak uzyskać dostęp do kalendarza? Wystarczy wejść na stronę morebananas.pl/marketingowy-kalendarz-adwentowy, wpisać swój adres e-mail i już można odkrywać okienka w kalendarzu.

Bez względu na to, ile macie kalendarzy adwentowych w swoim domu, warto mieć jeszcze nasz. Jest w wersji online, więc nie zajmie Wam miejsca, a dostarczy marketingowej wiedzy i zaskoczy miłymi podarunkami – komentuje Natalia Sikora, head of marketing w More Bananas.

Pierwszy kalendarz adwentowy powstał w Hamburgu w 1902 roku. Dziś większość marek przygotowuje specjalne wersje kalendarzy adwentowych dla swoich klientów, aby umilić im czas oczekiwania na Wigilię.