Mateusz Kusznierewicz motywuje i uczy jak być liderem w Akademii Motywacji Tutlo

W październiku br. Tutlo, szkoła języka angielskiego online, ruszyła z projektem edukacyjnym skierowanym do HR managerów i liderów biznesu pt. „Akademia Motywacji Tutlo”. W jego ramach mistrz olimpijski oraz biznesmen Mateusz Kusznierewicz prowadzi kurs dotyczący motywacji oraz nowoczesnego zarządzania zespołami. Komunikacja projektu jest prowadzona w kanałach digitalowych.

Moją misją jest opowiadanie historii, które inspirują i wzbudzają ciekawość. Biznes może nauczyć się wiele od sportu, jak również sport od biznesu. Lubię dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniami dotyczącymi zarówno zwycięstw, jak i porażek. Moje ostatnie sukcesy pokazują, że wiem jak się podnieść i wrócić na szczyt. Stoją za tym konkretne metody i właśnie o nich opowiadam w Akademii Motywacji Tutlo” – komentuje Mateusz Kusznierewicz.

Mateusz Kusznierewicz jest złotym medalistą olimpijskim w żeglarstwie, aktualnym Mistrzem Świata, a także liderem międzynarodowych zespołów sportowych, trenerem i coachem zagranicznych zawodników, przygotowujących się do międzynarodowych zawodów oraz Igrzysk Olimpijskich. Doświadczenie oraz świadomą analizę działań na arenie sportowej przeniósł w świat biznesu, udowadniając tym samym, że sukces ma wiele wspólnych mianowników – niezależnie od tego, czy dążymy do podium sportowego, czy zawodowego. Teraz w ramach najnowszego projektu edukacyjnego Tutlo „Akademii Motywacji Tutlo” dzieli się ze słuchaczami swoim obszernym doświadczeniem, pokazując jak m.in. radzić sobie z blaskami i cieniami bycia szefem, zostać dobrym liderem, wspierać swój zespół, a także wzmacniać motywację oraz zaangażowanie. Opowiada również o znaczeniu biegłego władania językiem angielskim w sporcie i biznesie.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego miała znaczący wpływ na rozwój mojej międzynarodowej kariery – ułatwiła zdobywanie ważnych informacji, a także nawiązanie kontaktów. Moje doświadczenie pokazuje, że najlepszą metodą na przełamanie bariery językowej i skuteczną naukę jest skok na głęboką wodę, czyli rozmawianie w języku angielskim z obcokrajowcami. Taka idea przyświeca też Tutlo, które umożliwia prowadzenie konwersacji z wybranym native speakerem o niemal dowolnej porze i z każdego miejsca na świecie. Uważam, że taka forma nauki jest łatwo dostępna, przyjemna i przynosi efekty, dlatego też zdecydowałem się na współpracę z Tutlo – dodaje Mateusz Kusznierewicz.

„Akademia Motywacji Tutlo” jest skierowana przede wszystkim do HR managerów oraz liderów biznesu. Po rejestracji na portalu tutlo.com/business/akademia-motywacji/ uczestnicy otrzymają bezpłatny dostęp do filmów z autorskimi treściami, przygotowanymi przez Mateusza Kusznierewicza. Materiały wideo będą ukazywać się na platformie do końca 2023 r. Obecnie słuchacze mają dostęp do 14 odcinków m.in.: „Wzór na motywację”, „Jak się podnieść po porażce” czy „Naucz się nawigować rozwojem”.

Obecny projekt jest już kolejną współpracą Tutlo z Mateuszem Kusznierewiczem – w kwietniu br. odbyła się pierwsza kampania reklamowa marki z udziałem sportowca-biznesmena. Z kolei w lipcu br. Tutlo zostało partnerem projektu żeglarskiego Aspire, prowadzonego przez Mateusza Kusznierewicza.