Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska zostały nowymi dyrektorkami kreatywnymi w FCB&theMilkman

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska przeszły z agencji Przestrzeń do FCB&theMilkman. Zajmą stanowiska dyrektorek kreatywnych.

Maria i Marta będą odpowiadać za jakość kreacji i tworzenie zespołu kreatywnego.

Wierzymy w idee, które zmieniają codzienność na lepsze – to nasza mantra, która jest wyraźnie widoczna w obecnych dokonaniach jak i myśleniu Marysi i Marty. Bardzo się cieszymy, że tak utalentowany team dołączył do nas jako zespół wiodący i odpowiedzialny za produkt kreatywny – komentuje Jan Zagrodzki, managing director FCB&theMilkman.

Jesteśmy częścią jednej z najbardziej kreatywnych sieci agencji reklamowych oraz mamy ambicje na rozwój regionalny również w kontekście regionu CEE, dlatego rozpoczęcie współpracy z Marią i Martą to naturalny krok ku dalszemu rozwoju FCB&theMilkman – mówi Tomasz Pawlikowski, co-founder FCB&theMilkman.

Maria Gościniak i Marta Marciniak-Płomińska od lat związane z rynkiem agencyjnym. Doświadczenie zdobywały pracując m.in. dla VMLY&R, Ogilvy, Saatchi&Saatchi i agencji Przestrzeń. W portfolio mają projekty nagrodzone podczas festiwali takich jak Cannes Lions, One Show, D&AD, Effie, KTR, Mixx Awards, INNOVATION Award czy INMA Global Awards.

Tworzyły komunikację dla organizacji i brandów takich jak IKEA, Allegro, Lidl, Philips, Nestle, BNP Paribas,Wedel, Decathlon, Carrefour, SOS Wioski Dziecięce, mBank, Semilac, Showmax czy Żywiec Zdrój.

Agencja kreatywna FCB&theMilkman jest częścią globalnej sieci FCB.