Magdalena Kubiak i Sonia Dudek dołączają do działu kreacji Altavia Kamikaze + K2

Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyły dwie nowe osoby – Magdalena Kubiak i Sonia Dudek – obie na stanowiskach junior art director.

Magdalena Kubiak jest grafikiem 2D/3D z bogatym doświadczeniem w branży marketingu i reklamy. Przez lata współpracowała z wieloma agencjami i studiami graficznymi, a bezpośrednio przed przejściem do Altavia Kamikaze + K2 pracowała przez 2 lata jako UI designer dla studia kreatywnego Lens That, wyspecjalizowanego w projektach z obszaru augmented reality, gdzie współpracowała m.in. z klientami takimi jak Fanta, Coca-Cola czy Muzeum Narodowe, wykorzystując w projektach technologię AR. Karierę w branży agencyjnej rozpoczynała w 2015 roku, jako graphic designer w agencji Synertime, następnie pracowała m.in. w agencjach Green Parrot, Spin Off i Up&More.

Sonia Dudek przez 7 lat pracowała freelancersko jako graphic designer. Kończy obecnie piąty rok studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (wydział sztuki mediów), w swojej pracy dyplomowej koncentruje się na wirtualnych światach i środowiskach immersyjnych.