Kalendarz Marketera 2024 od More Bananas już jest dostępny

Kalendarz Marketera od More Bananas już po raz czwarty będzie wspierał marketerów_ki w codziennej pracy. Znalazło się w nim jeszcze więcej inspiracji i narzędzi do efektywnego planowania działań marketingowych. To nie tylko kalendarz – to wsparcie w codziennej pracy, a jednocześnie drogowskaz w świecie marketingu.

Kalendarz Marketera 2024 to plik Excela, który można dowolnie personalizować. Został on podzielony na kilka sekcji: kalendarz contentowy umożliwiający zaplanowanie działań krok po kroku na kolejne miesiące, planer roczny do zapisywania najważniejszych wydarzeń i kontroli nad strategią, specjalne planery dla każdej platformy, pomagające w pełnym zorganizowaniu treści, kalendarz świąt zarówno typowych, jak i nietypowych pozwalający na planowanie kreatywnych postów z wyprzedzeniem, 52 challenge oraz best of 2024 do zapisania wartościowych kampanii i artykułów.

W branży marketingowej każdy wie, jak kluczowe jest odpowiednie zaplanowanie działań, a kalendarz marketera jest nieocenioną pomocą w efektywnym zarządzaniu czasem i zasobami. Nasz kalendarz przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą skutecznie planować i kreować treści, być krok przed konkurencją i zawsze mieć gotowy plan działania – mówi Agnieszka Gałczyńska, marketing manager z More Bananas.

Kalendarz Marketera 2024 jest do pobrania za darmo w sklepie More Bananas. Plik zostanie wysłany na podany adres e-mail.