Influencerzy promują zestawy Signature Slim w nowej kampanii Logitech

Agencja Euvic Digital (Euvic Performance) prowadzi kolejną kampanię z influencerami dla marki Logitechi zestawu Signature Slim.

Kampania z influencerami dla marki Logitech i zestawu Signature Slim jest wyjątkową okazją do pokazania, jak akcesoria marki mogą zmienić sposób, w jaki pracujemy i tworzymy online. Działania prowadzone są we współpracę z Olcyk, Magdalena Ol, Lesław Dzik, influencerami, których codzienność związana jest z pracą przy komputerze i tworzeniem treści w mediach społecznościowych.

Działania mają ma na celu zaprezentowanie nowego wymiaru komfortu i efektywności pracy dzięki produktom Logitech. Influencerzy dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z używaniem zestawu Signature Slim, wymieniając się sprzętem i pokazując jego zalety oraz przydatne funkcje, które ułatwiają codzienną pracę. Poprzez serię filmów, stories i postów na Instagramie, influencerzy pokazali, w jaki sposób sprzęt wpłynął na ich pracę i efektywność, podkreślając jego funkcjonalność i ergonomiczny design.

Dodatkowo, influencerzy otrzymali kreatywną paczkę z gadżetami wspomagającymi efektywną pracę i kreatywność, w tym butelkę Airup z wymiennymi wkładami smakowymi dbającą o nawodnienie w czasie pracy oraz kredki znanej szwajcarskiej marki z pudełkiem do kolorowania, które mogą być doskonałym sposobem na odstresowanie i odreagowanie po intensywnym dniu pracy.

Aby podkreślić aspekt współpracy i wymiany doświadczeń, influencerzy przekazywali sprzęt kolejnej osobie, oznaczając ją i kierując na jej profil. Zwieńczeniem akcji będzie post ostatniego influencera ogłaszający konkurs, w którym uczestnicy będą mieli szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody od marki Logitech.

Za kampanię po stronie Euvic Digital odpowiadają Nastazja Dessoulavy-Ardyn, account managerka i Paulina Klecz, social media managerka.