Influencerzy odwiedzili podopiecznych z Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

fot. mat. prasowe

Catering Pomelo i Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła zorganizowali świąteczne spotkanie dla dzieci i młodzieży, podopiecznych fundacji. Wydarzenie odbyło się w siedzibie fundacji, na warszawskiej Pradze-Południe.

W akcję zaangażowali się Ambasadorzy Pomelo, znani Influencerzy i Tik Tokerzy: Edzio Rap, Mariusz Kozak, Dawid Koczur, Klaudia Kroczek, Jakub i Kasia Zawistowscy oraz Paweł Mikołajczak, trener Akademii Siatkówki Projektu Warszawa.

W trakcie spotkania uczestnicy wspólnie gotowali, ubierali choinkę, ozdabiali pierniki i inspirowali siebie nawzajem. Pomelo i Ambasadorzy połączyli siły, aby zapewnić dzieciom nie tylko świąteczną ucztę, ale przede wszystkim inspirujące i ciepłe chwile, które pozostaną w sercach uczestników na długo.


„Czuć wzajemną przyjaźń i szacunek” – skomentowała Klaudia Kroczek, odnosząc się do atmosfery spotkania. Wydarzenie podsumował także Mariusz Kozak: „Takie inicjatywy są bardzo potrzebne, są cudowne i mam nadzieję, że będziemy taką tradycję kultywować nie tylko od święta.”

Celem akcji było pokazanie, że dobro można czynić na różne sposoby, często poprzez najmniejsze gesty – warto o tym pamiętać zwłaszcza w okresie zbliżających się Świąt. Ten wyjątkowy wieczór przypomniał wszystkim uczestnikom, że wspólnie spędzony czas jest bezcennym darem, a radość dzielenia się posiłkiem tworzy niezapomniane wspomnienia.