Hanna Dworak awansowała na stanowisko senior project manager w agencji Enyo

fot. mat. prasowe

Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako senior project manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku project manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme – Igę Świątek.

Hanna ma bogate doświadczenie produkcyjne w Polsce oraz za granicą, zdobyte między innymi w Papaya Films, Flying Digital Content oraz Szut Szut Studio. Wcześniej pracowała również jako redaktorka w TVN (Grupa Discovery).

W Enyo objęła początkowo stanowisko project managerki, a obecnie jako senior project manager prowadzi 8-osobowy zespół, działający w obszarze produkcji, eventów oraz logistyki. Na co dzień zajmuje się również tworzeniem ofert przetargowych, koncepcji strategicznych oraz projektami z zakresu digital marketingu. Działa również w agencyjnym „zespole do zadań specjalnych”, w którym eksperci Enyo z różnych dziedzin wspólnie poszukują niestandardowych rozwiązań kreatywnych, na potrzeby obsługiwanych przez agencję klientów.

Jednym z pierwszych zadań Hanny Dworak w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme – Igę Świątek. Najlepsza tenisistka świata została właśnie pierwszą polską ambasadorką francuskiej marki oraz pierwszą w historii sportowczynią współpracującą z Lancôme w roli ambasadorki.

Hanna Dworak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: Socjologia stosowana i antropologia społeczna).