Gra Zozole Land Tycoon w Robloxie z nową zimową odsłoną

Marka Zozole wspólnie z agencją _game changer (Group One) po sukcesie letniej odsłony Zozole Land Tycoon, którą odwiedziło prawie pół miliona graczy, postanowiła zaprezentować zimową odsłonę swojej gry. W zimowym świecie Zozoli w Robloxie na graczy czekać będą nowe receptury, aktywności poboczne takie jak bitwa na śnieżki oraz nowa śnieżna sceneria.

Na każdego, kto wejdzie do świata Zozoli w Robloxie, czeka rozgrywka w trybie Tycoon, czyli symulacji pozwalającej na stworzenie własnej fabryki produkującej żelki i inne słodycze z portfolio marki. W grze dostępne są również elementy edukacyjne, ponieważ aby odblokować nowe receptury użytkownicy muszą odpowiadać na pytania z różnych dziedzin. Za stworzone żelki i inne słodycze gracze otrzymują ZozoCoins, które mogą wymienić na specjalne pojazdy oraz inne kosmetyczne elementy takie jak ubrania czy akcesoria dla awatarów. Dodatkowo w świecie Zozole Land Tycoon na graczy czeka wiele dodatkowych aktywności pobocznych, które urozmaicają rozgrywkę.

W najnowszej aktualizacji na graczy czeka zupełnie nowa, śnieżna odsłona Zozole Land Tycoon. Agencja _game changer wspólnie z marką Zozole postanowiła wprowadzić graczy w zimowy klimat poprzez nowe aktywności takie jak łowienie w przeręblu, czy wielka bitwa na śnieżki w trybie multiplayer. Wśród zabaw pobocznych znalazła się również fotobudka, w której każdy awatar może wykonać pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie też nowych receptur, które pozwolą na rozwinięcie stworzonych przez graczy fabryk.

Świat Zozoli dostępny dla każdego

Roblox to globalny trend, który w drugim kwartale 2023 przyciągnął ponad 65 milionów aktywnych użytkowników. Gracze codziennie sprawdzają nowe gry tworzone nie tylko przez nich samych, ale również przez marki. Gra Zozole Land Tycoon dostępna jest również w języku angielski, dzięki czemu rozgrywka w świecie marki jest dostępna dla każdego na całym świecie.

Agencja _game changer odpowiedzialna jest również za współpracę z Influencerami. Do przetestowania zimowej odsłony Zozole Land Tycoon zostali zaproszeni znani w środowisku graczy Robloxa: Palion, Cebulsonn, Wojan, Admiros, Charluna, GilathissNew oraz Luczek Roblox.