Bartłomiej Kamiński został head of Mediaplus International w strukturach Group One

W związku z międzynarodowym rozwojem Group One oraz jeszcze większą integracją współpracy z niemiecką Grupą Serviceplan, w strukturach polskiej grupy marketingowo-technologicznej powołana została nowa rola head of Mediaplus International, którą objął Bartłomiej Kamiński.

Projekty realizowane wspólnie z Grupą Serviceplan, za które odpowiada Bartłomiej Kamiński, to jeden z czterech strategicznych kierunków rozwoju całego Group One. Współpraca z międzynarodowym partnerem realizuje cele biznesowe, ale i przepływ wiedzy oraz know-how pomiędzy wszystkimi rynkami, na których obecna jest Grupa Serviceplan i będący jego częścią Mediaplus International, największa w Europie niezależna sieć agencji mediowych. W jej skład wchodzą także należące do Group One agencje Mediaplus Warsaw oraz Mediaplus Prague.

Bartłomiej Kamiński jako head of Mediaplus International w strukturach Group One odpowiada za zarządzanie międzynarodowymi projektami new business, rozwój agencji Mediaplus na rynkach międzynarodowych, integrację know-how, innowacji oraz narzędzi Group One z grupą Serviceplan, oraz pełni rolę business relations facilitatora.

Połączenie 7 lat temu sił Group One z największą na świecie niezależną grupą komunikacyjną Serviceplan, która działa już na 44 rynkach, było doskonałą decyzją z korzyściami dla obu stron. Wnieśliśmy do niej swoje silne kompetencje zwłaszcza w obszarze martech i e-commerce, a jednocześnie zyskaliśmy, wygrywając wspólnie globalne przetargi na obsługę m.in. Grupy De’Longhi, C&A, i e.on. Zostaliśmy też hubem kompetencyjnym w zakresie digital i biddable media dla całej BMW Group na ponad 20 rynkach. Zachowaliśmy przy tym swoją pełną niezależność. Chcemy wznieść naszą współpracę na jeszcze wyższy poziom stąd decyzja o powołaniu nowej roli w strukturach Group One, a Bartek Kamiński był naszym naturalnym i pierwszym wyborem. Jego doświadczenie oraz świetna znajomość struktury zespołu International pozwoli na realizację wizji międzynarodowego rozwoju naszego biznesu – powiedział Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media

W związku z tym, jak duży nacisk Group One kładzie na rozwój międzynarodowy oraz rozszerzenie współpracy z Grupą Serviceplan, Bartłomiej Kamiński obejmując strategiczną dla grupy rolę przekazuje bezpośrednie zarządzanie spółką Mediaplus Kamilowi Wiszowatemu.