Zainspiruj się wiosennym budyniowym konkursem marki WINIARY

Czy wiesz, że Światowy Dzień Budyniu wypada w tym roku w Wielkanoc? Miłośnicy tego wyjątkowego deseru będą mogli podwójnie świętować już 31 marca! Na tę okazję marka WINIARY organizuje konkurs Wiosenne budyniowe inspiracje. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

31 marca obchodzimy Światowy Dzień Budyniu – to okazja nie tylko do delektowania się tym wyjątkowym deserem, ale również do odkrywania jego wszechstronnych możliwości kulinarnych. Budyń, ze swoją aksamitną konsystencją i bogatym smakiem, doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnymi wypiekami, jak i tymi bardziej nowoczesnymi propozycjami, tworząc wyjątkowe doznania smakowe. Niezwykle uniwersalny, może pełnić rolę dodatku do pieczenia albo stanowić bazę dla prostych i wyśmienitych deserów, którymi można dzielić się z bliskimi podczas wspólnych spotkań.

W tym roku Światowy Dzień Budyniu przypadnie dokładnie w święta Wielkanocne, co daje nam wyjątkową okazję do wykorzystania tego momentu. Dlaczego nie zatroszczyć się, aby budyń pojawił się na naszych stołach w formie pysznych wypieków świątecznych? Możemy użyć go do tradycyjnego mazurka wielkanocnego lub pysznej tarty, dodając tym samym nutę oryginalności i smaku naszym świątecznym potrawom.

Budyń WINIARY to idealny dodatek do pieczenia, ale również doskonała baza pod prosty deser z dodatkami. Dzięki jego uniwersalności, doskonale sprawdzi się w okresie świątecznym, kiedy spotykamy się przy jednym stole i chcemy dzielić się z bliskimi tym, co dobre. Konkurs Wiosenne Budyniowe Inspiracje będzie idealną okazją dla naszych konsumentów do wymienienia się pomysłami na pyszne budyniowe słodkości, a jednocześnie będą mogli oni grać o wyjątkowe nagrody – komentuje Marianna Czaja, brand manager, WINIARY.

Konkurs na Wiosenne Budyniowe Inspiracje

W związku z tym szczególnym świętem marka WINIARY ogłasza konkurs pod hasłem: Wiosenne budyniowe inspiracje! Zasady są proste – wystarczy, że pokażesz, w jaki sposób wykorzystujesz budyń w swoim deserze. Zaskocz wyjątkową formą jego podania i dekoracji – liczy się kreatywność! Następnie zrób zdjęcie swojej pracy i dodaj je na Facebooku lub Instagramie jako odpowiedź na zadanie konkursowe z oznaczeniem konta @winiary, a także specjalnych hashtagów: #WINIARY, #DzieńBudyniu oraz #Konkurs. Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone!

Do wygrania są miksery planetarne Kitchen Aid (x2) oraz 10 zestawów miseczek Bloomingville. Zgłoszenia do konkursu trwają od 20.03 do 10.04.2024 r. i mogą wziąć w nim udział tylko osoby pełnoletnie. Regulamin konkursu na: www.uniqueone.pl. Organizator: Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.