Vehis nawiązał współpracę z serwisem rp.pl

Vehis jest partnerem oferującym samochody wraz z finansowaniem czytelnikom portalu rp.pl. W ramach partnerstwa serwis Autosalon integralna część serwisu motoryzacyjnego moto.rp.pl jest przygotowywany przez VEHIS.

Czytelnicy Rzeczpospolitej za pośrednictwem serwisu autosalon.moto.rp.pl mogą znaleźć i wybrać samochód, złożyć wniosek leasingowy oraz podpisać umowę z Vehis. Wszystko to mogą zrobić w 100% online.

Oferta oraz proces zawarcia umowy w serwisie autosalon.moto.rp.pl jest w pełni zintegrowany z vehis.pl co dodatkowo upraszcza zawarcie umowy leasingu. Dodatkowym atutem współpracy jest specjalna oferta, w wyniku której wszyscy czytelnicy rp.pl decydujący się na leasing w Vehis otrzymają roczną prenumeratę rp.pl. W ramach współpracy prowadzone będą intensywne działania promocyjne, zarówno stricte reklamowe jak i związane z publikacją przygotowanych przez Vehis treści promocyjnych partnera.

Klienci, w tym czytelnicy rp.pl mają dostęp do szerokiej (ponad 3000) bazy samochodów prezentowanych na platformie Vehis. Na ofertę składają się samochody wszystkich marek, a poprzez współpracę z najlepszymi dilerami oraz integrację danych o samochodach na stockach dilerskich jest aktualna i stale rozszerzana.
Leasing samochodu w 100% online ma na celu maksymalnie przyspieszyć wybór samochodu i produktu finansowego, a następnie pozyskanie decyzji o przyznanym finansowaniu.