Teresa Olszewska została powołana na stanowisko dyrektora zarządzającego SD Worx SAP Solutions

SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań HR, powołał Teresę Olszewską na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. rozwiązań SAP. Teresa Olszewska będzie raportować do Toma Saeysa, Dyrektora Operacyjnego SD Worx.

W ramach nowych obowiązków Teresa Olszewska będzie odpowiedzialna za wizję i strategię SAP Solutions oraz kierować zespołem zarządzającym SD Worx SAP Solutions. Połączy nowe stanowisko z obecną funkcją Prezesa Zarządu Gavdi Polska, polskiego lidera na rynku rozwiązań SAP HCM, przejętego przez SD Worx w październiku 2023 roku.

Moim celem jest dalsze umacnianie naszej pozycji na europejskim rynku SAP. Jestem przekonana, że możemy zaoferować najlepsze usługi w modelu globalnym dla organizacji międzynarodowych oraz lokalne podejście dla firm w poszczególnych krajach. Cieszę się na bliską współpracę z klientami jak i moim zespołem. Będziemy rozwijać nasze portfolio SAP i wspierać klientów w realizacji ich celów w obszarze zarządzania kadrami i obsługą wynagrodzeń. Mamy doświadczenie we wdrożeniach SAP w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, krajach skandynawskich, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Jestem przekonana, że będziemy rozszerzać nasze usługi na kolejne kraje europejskie. W najbliższym czasie skupimy się na wspieraniu klientów SD Worx w migracji rozwiązań on-premise do chmury. Kolejny cel to dostarczanie pracownikom jednolitego, pozytywnego user experience z rozwiązań HR mimo skomplikowanych przepisów prawa w różnych krajach – powiedziała Teresa Olszewska.

Teresa Olszewska posiada bogate doświadczenie w branży SAP, w której działa od 2000 roku. Przez siedem lat pracowała w SAP Polska jako konsultantka i product manager lokalnej wersji SAP HCM (Human Capital Management). Po założeniu Gavdi Polska, w której pełni funkcję prezesa zarządu, przyczyniła się do zbudowania zespołu, który liczy obecnie 120 osób i jest liderem na polskim rynku SAP HCM. Jestem przekonany, że będzie skutecznie rozwijać ofertę SD Worx w zakresie rozwiązań SAP oraz sprawdzi się jako doskonała przywódczyni podczas naszej ekspansji w całej Europie – dodał Tom Saeys, dyrektor operacyjny w SD Worx.