Stokrotka rusza z nowym formatem kreatywnym skupionym wokół hasła „tutaj jest”

fot. mat. prasowe

Agencja Keino opracowała nowy, pojemny format komunikacji dla sieci sklepów Stokrotka. Zmiana wsparta jest kampanią telewizyjną, radiową, online, OOH oraz in-store.

Nowy format komunikacji skupiony wokół hasła „tutaj jest” stanowi kolejny etap budowania wizerunku i wyróżnialności Stokrotki. Opowiada o cechach, wartościach i charakterze tej marki.

Hasło „tutaj jest” funkcjonuje w wielu wymiarach, a jego uniwersalny charakter pozwala na komunikowanie zarówno oferty sprzedażowej, jak i wizerunku marki. W najbliższym czasie Stokrotka skupi się na haśle sprzedażowym „tanio tutaj jest”, nie rezygnując z rozwinięć „świeżo tutaj jest” i „wybór tutaj jest” – wskazujących na kluczowe benefity sieci supermarketów Stokrotka. Pojemność tego formatu in-store usłyszymy także w odsłonie rekrutacyjnej „praca tutaj jest”. Szerokie możliwości komunikowania potrzeb przez markę Stokrotka to ukłon w stronę klientów, którzy są niepowtarzalni, różnorodni i zwracają uwagę na różne cechy marki.

Nowa komunikacja to także odświeżona i spójna we wszystkich formatach szata graficzna cotygodniowych materiałów promocyjnych: gazetek reklamowych, plakatów, billboardów i bannerów na stronie www.stokrotka.pl. Nowością jest również 30-sekundowa reklama telewizyjna wykorzystująca aranżację hitu Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka „Papaya” po raz pierwszy ze słowami. Utwór słowno-dźwiękowy nawiązuje do hasła kampanii „tutaj jest”.

Kampania 360 stopni będzie widoczna w telewizji, online, w kanałach social media, OOH, a także słyszalna w radiu i komunikatach in-store.

Działania komunikacyjne rozpoczynają się 14 marca.

Za przygotowanie strategii, kreacji oraz client service odpowiada agencja Keino. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Joho. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mido.