Startuje 2. edycja Festiwalu Piwa „Znajdź swój smak!” w Browarach Warszawskich

W dniach 25-29 października na terenie Browarów Warszawskich odbędzie się druga edycja Festiwalu Piwa. Hasło przewodnie wydarzenia „Znajdź swój smak!” zachęca do odkrycia sztuki łączenia dań z piwem oraz poznania historii warszawskiego browarnictwa.

Tegoroczny Festiwal Piwa w Browarach Warszawskich to wyjątkowa szansa dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, na czym dokładnie polega beer pairing, czyli dopasowywanie piwa do potraw, a także spróbować kraftowych piw, warzonych w Browarach Warszawskich. Specjalnie na to wydarzenie, szefowie kuchni z tutejszych konceptów kulinarnych, stworzyli festiwalowe menu, inspirowane 18 gatunkami autorskiego piwa.

Wydarzenie będzie także okazją do zwiedzenia Browaru, zagłębienia się w jego historię oraz poznania tajników procesu warzenia piwa o różnych smakach i aromatach. Zwiedzanie zaplanowane jest od czwartku do niedzieli, między 12:00 a 18:00. Wstęp wolny.

Zapisy na zwiedzanie znajdują się pod tym linkiem:  https://tinyurl.com/FestiwalPiwa

Podczas spotkania miłośników piwa nie zabraknie także programu rozrywkowego, który umili czas spędzony w towarzyskim gronie. Na scenie wystąpią m.in. Arek Kłusowski, Robert Cichy oraz Resort Komedii.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram Festiwalu Piwa dostępne są na wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie Browarów Warszawskich.

W tym roku za koncept i realizację wydarzenia odpowiada agencja kreatywna Od kuchni, specjalizująca się w obsłudze marek z sektora food & lifestyle.

fot. mat. prasowe