Spotkanie Socialove po raz pierwszy w Katowicach już 17 kwietnia

Prowadzisz biznes online lub działasz w branży marketingowej, poszukujesz wiedzy i okazji do wymiany doświadczeń? Socialove to inicjatywa realizowana z myślą o właśnie takich potrzebach. Miłośnicy marketingu będą mieli okazję spotkać się po raz pierwszy w Katowicach, już 17 kwietnia!

W trakcie Socialove swoją wiedzą dzielą się doświadczeni eksperci i ekspertki. Tym razem mocną dawkę merytoryki dostarczą Kalina Tyrkiel, Olgierd Cichoń, Mateusz Nowak i Martyna Poniatowska. Wśród tematów: prosty język w sprzedaży i brandingu, skuteczne kampanie reklamowe dla marki modowej, sprytne hacki w obszarze email marketingu oraz sposoby na szybkie złapanie uwagi klienta. Organizatorem wydarzeń jest agencja digital marketingowa Niebieski Lis. Do tej pory organizowane w Częstochowie, tym razem wychodzą naprzeciw mieszkańcom Śląska.

Wysoka frekwencja dotychczasowych edycji najlepiej potwierdza duże zainteresowanie i zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. Ośmieliła nas też do wyjścia poza obszar rodzinnego miasta – opowiada Angelika Dąbek, koordynatorka wydarzenia. – Socialove to zarówno ogromna wartość w postaci merytorycznych prelekcji, jak i świetna okazja do wymiany doświadczeń i spotkań ze specjalistami i miłośnikami digital marketingu. Patrząc na skład każdej edycji, oferujemy wysoką jakość i merytorykę. Liczę na to, że w Katowicach również uda nam się zaprosić lokalną społeczność do rozmów o szeroko rozumianym digitalu – dodaje.

Socialove skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych digital marketingiem: freelancerów, pracowników agencji, marketingowców, właścicieli biznesów e-commerce, miłośników i pasjonatów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Każda edycja to prelekcje zaproszonych ekspertów z zakresu marketingu z całej Polski. Do tej pory na scenie Socialove stanęli między innymi Kacper Kapsa (x-kom), Kinga Edwards (Brainy Bees), Robert Jasiak (wspierajkulture.pl), Anna Kula (KulaPR), Sonia Oczadły (Performante), Magda Wójcik (Kava), Piotr Kaleta i inni.

Socialove: spotkania dla miłośników digital marketingu – po raz pierwszy w Katowicach
17 kwietnia godz. 18:30
Klubokawiarnia Strefa Centralna, Plac Sejmu Śląskiego 2

Link do wydarzenia na Facebooku: fb.me/e/1WK33176E

Obowiązują bezpłatne zapisy: app.evenea.pl/event/socialove-kato