PayPo zostało oficjalnym sponsorem Polskiej Siatkówki

fot. mat. prasowe

PayPo podpisał umowę z Polski Związkiem Piłki Siatokowej i został oficjalnym sponsorem Polskiej Siatkówki.

Partnerstwo z Polską Siatkówką to dla nas ważne wydarzenie. W naszej firmie mocno stawiamy na sport i propagujemy ruch wśród pracowników, organizując wewnętrzne akcje sportowe. Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i wesprzeć konkretną dyscyplinę. Postawiliśmy na siatkówkę, bo w naszym kraju ma rangę sportu narodowego. Na co dzień wielu z nas prywatnie śledzi poczynania naszych reprezentacji i z zapałem kibicujemy polskim drużynom. Cieszymy się, że teraz możemy wspierać polską siatkówkę również jako firma, a także pomagać w rozwoju tej dyscypliny w Polsce. To też sport, który łączy ludzi, niesie za sobą wiele pozytywnych emocji, buduje relacje i jako marka, która na takie wartości stawia, cieszymy się, że będziemy tego częścią – mówi Piotr Szymczak, chief growth officer w PayPo.

PayPo jako partner wesprze rozwój Polskiej Siatkówki, ale będzie też widoczny oraz obecny na największych wydarzeniach tego sezonu siatkarskiego w Polsce, w tym oczywiście finałach Siatkarskiej Ligi Narodów, które pod koniec czerwca zawitają do Łodzi.

 – Tegoroczny kalendarz wydarzeń siatkarskich zapowiada się bardzo ciekawie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecze siatkówki, gdzie będzie też okazja do bezpośredniego spotkania z naszą firmą. Cieszymy się na te wspólne emocje i wydarzenia. Jesteśmy pewni, że to początek bardzo owocnej współpracy – mówi Piotr Szymczak.

Bardzo cieszymy się z pozyskania kolejnego partnera Polskiej Siatkówki. Firma PayPo bardzo prężnie działa na rynku finansowym, czyli obszarze, z którym nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować – mówi Jacek Sęk, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że poszerzamy nasze doświadczenia o firmy z nowych dla nas sektorów Jestem przekonany, że rozpoczęta współpraca będzie bardzo udana dla obu podmiotów – dodaje.

Umowa podpisana została w marcu na okres 1 roku. W kolejnych latach Polski Związek Piłki Siatkowej i firma PayPo planują przedłużenie współpracy.