Patrycja Majsik oraz Gabriela Łacińska awansowały w agencji Labcon

fot. mat. prasowe

Patrycja Majsik oraz Gabriela Łacińska awansowały w strukturach należącej do Group One agencji kreatywnej Labcon. Patrycja w swojej nowej roli obejmuje stanowisko social media team leaderki, natomiast Gabriela pełni funkcję senior social media managerki. Ich bogate doświadczenie w tworzeniu strategii i contentu w mediach społecznościowych to solidne fundamenty dla dalszego rozwoju najlepiej zintegrowanej oferty komunikacyjnej i kreatywnej Labcon.

Patrycja Majsik z agencją związana jest od lipca 2023 roku, na stanowisku social media team leaderki połączy swoje ponad 11-letnie doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacyjnych i contentu do mediów społecznościowych z kompetencjami w budowaniu i rozwijaniu zespołów social mediowych agencji kreatywnych. Jako prelegentka występowała m.in. podczas Kongresu for Social Media. Jest członkinią grupy roboczej IAB Polska z zakresu social media. Certyfikowana ekspertka Meta Creative Strategy. Tworzyła komunikację marek takich jak Mastercard, Škoda, L’Oréal, Play, Cyfrowy Polsat, Grupa PZU. Poprzednio związana m.in. z agencjami McCANN oraz Isobar Polska.

Jestem pewien, że Patrycja to właściwa osoba na właściwym miejscu — ostatnie pół roku miałem okazję dobrze poznać jej umiejętności. Wierzę, że Patrycja będzie wspaniałą ambasadorką naszych projektów i kompetencji social mediowych, a jej doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów zapewni odpowiedni poziom uważności osobom z zespołu social media oraz przełoży się na nowe usługi świadczone w obszarze mediów społecznościowych w naszej agencji – mówi Adam Kregielewski, head of strategy and social media, Labcon

Gabriela Łacińska związana jest z tworzeniem strategii oraz contentu w mediach społecznościowymi od prawie 5 lat. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w lokalnych jak i globalnych agencjach marketingowych. W agencji Labcon odpowiadała m.in. za rozwój klienta Hebe w strukturach spółki. Współpracowała z markami z branży motoryzacyjnej, beauty, jak i telekomunikacyjnej.

Zespół social media dostarcza klientom Labcon usługi na najwyższym poziomie eksperckości właśnie dzięki temu, że pracują w nim takie osoby jak Gabriela. Będąca zawsze na bieżąco z najświeższymi trendami, posiadająca ogromną wiedzę i biegłość, a także aspiracje, które sprawiają, że od dobrych rozwiązań woli proponować zawsze te lepsze. Cieszę się, że nie tylko obejmie opieką kluczowe projekty agencji, ale będzie dbała również o rozwój merytoryczny w zespole – mówi Patrycja Majsik, social media team leaderka, Labcon.