More Bananas i Adria Art łączą siły

W listopadzie 2023 r. krakowska agencja marketingowa More Bananas rozpoczęła współpracę z firmą Adria Art. Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty, a do jej zadań należało opracowanie spójnej strategii marketingowej zgodnej z misją i celami marki.

Plan współpracy zakładał cztery etapy, obejmujące analizę, strategię, komunikację i taktykę działań. W pierwszym z nich przeprowadzono audyt marki. Następnie stworzono spersonalizowaną strategię rozwoju i komunikacji. Ostatnim etapem jest wdrożenie strategii i przełożenie jej na konkretne działania.

Współpraca z Adria Art to dla nas nie tylko kolejne wyzwanie, ale także szansa na tworzenie kreatywnej komunikacji dla branży kultury i sztuki. Cieszymy się, że możemy być częścią tego świata, inspirując, angażując i wzbudzając emocje wśród odbiorców Adria Art – mówi Anna Ledwoń-Blacha, creative owner w More Bananas.

Za realizację projektu odpowiedzialne są: Anna Ledwoń-Blacha (creative owner), Joanna Bitowt (marketing manager) oraz Natalia Sikora (head of marketing).