Lyreco Polska dołączyło do grona klientów Imagine Nation

fot. mat. prasowe

Lyreco Polska zostało nowym klientem agencji eventowej Imagine Nation. Pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w ramach współpracy z klientem było Lyreco Convention 2024, czyli coroczne spotkanie gromadzące 650 pracowników firmy.

Imagine Nation było odpowiedzialne za opracowanie koncepcji kreatywnej wydarzenia, przygotowanie oprawy scenograficznej i multimedialnej oraz produkcję i pełną realizację wydarzenia.

Lyreco Convention 2024 to nie tylko doskonała okazja do integracji i wspólnego świętowania sukcesów firmy, lecz także moment refleksji nad dotychczasowymi projektami oraz wytyczenia nowych, ambitnych priorytetów. Wydarzenie odbyło się 15 marca w hotelu Double Tree By Hilton w Warszawie.

Coroczne spotkanie, gromadzące 650 pracowników firmy Lyreco Polska SA, rozpoczęło się
od inspirującej konferencji, poświęconej głównym wartościom marki: zwinności, pasji, szacunku i doskonałości. Uczestnicy mieli również okazję pracować w zespołach sprzedażowych, wymieniać się doświadczeniami oraz planować dalsze działania na kolejne miesiące. Wieczór uświetniła gala, podczas której ogłoszono zwycięzców 17 nagród Very Lyreco People, doceniających wybitne osiągnięcia pracowników firmy.

fot. mat. prasowe

Lyreco Convention 2024 to nie tylko wydarzenie biznesowe, ale również okazja do budowania więzi w zespole oraz poszerzenia horyzontów w zakresie współpracy i innowacji.

W realizacji tego wydarzenia wyzwaniem było przeskoczenie poprzeczki, którą Klient zawiesił bardzo wysoko poprzednimi edycjami konferencji. By sprostać zadaniu, stworzyliśmy spektakularną przestrzeń z ekranem 270 stopni, który okalał całą scenę i zgromadzonych gości. Na ekranie prezentowane były wcześniej przygotowane animacje, dopasowane do tematu
i charakteru wydarzenia. Dodatkowo, scena została wyposażona w długi catwalk, który w czasie części oficjalnej został strategicznie skrócony, aby umożliwić lepszy kontakt z publicznością. Całość dopełniała dynamiczna gra świateł, które podkreślały atmosferę wydarzenia, oraz profesjonalny występ tancerzy, dodający energii i dynamizmu
– Barbara Czarniawska, team leader | senior projekt manager w Imagine Nation.