Karolina Michalcewicz i Kamil Gontarski wzmacniają struktury agencji Ancymony

Do agencji Ancymony dołączyły dwie nowe osoby, które zasilą strukturę w obszarach marketing & business development oraz client service.

Kamil Gontarski, obejmując stanowisko marketing managera, wnosi ze sobą bogate doświadczenie zdobyte przy budowie działów marketingu od podstaw oraz jako konsultant marketingu B2B. Przez ostatnie 5 lat współpracował z firmami takimi jak m.in. Grupa DENTONET, Unicard, SMEO, XO Media, HRP. Gontarski do tej pory związany był z GetSales jako marketing manager.

Praca managera i konsultanta pozwoliła mi poznać rynek B2B z bardzo różnych perspektyw. W Ancymonach zamierzam połączyć kreatywność ze skutecznymi procesami marketingowymi. Głównym moim celem jest zaprojektowanie procesów, które zwiększą potencjał biznesowy, a także mocne wsparcie wszystkich business unitów agencji – mówi komentuje Kamil Gontarski, marketing manager w Ancymonach.

Kamil Gontarski zasilił zespół business development, zarządzany przez Fabiana Lica. Razem mają za zadanie nie tylko wzmocnienie obecnych działań marketingowych i komunikacji zewnętrznej agencji, ale także wprowadzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań w tych obszarach.

Karolina Michalcewicz, senior account executive, przychodzi do nas z bogatym doświadczeniem zdobytym w agencjach digitalowych i kreatywnych (tj. Harbingers, Brand so on czy Dziadek do Orzechów), a także bezpośrednio po stronie klienta. Przez ostatnie 6 lat prowadziła różnorodne projekty dla marek m.in. Wawel, totalmoney.pl, Verbena oraz Góralki od IDC Polonia, PolCard from Fiserv, Euro Styl, Oshee, a także pracowała po stronie klienta przy marce Kucharek oraz markach eksportowych firmy Prymat.

W pracy stawiam na budowanie relacji z Klientami, zdobywanie nowego doświadczenia w oparciu o różnorodne projekty i pogłębianie wiedzy. Będę koncentrować się na dobieraniu oraz testowaniu nowych rozwiązań dla Partnerów, które pozwolą obu stronom się rozwinąć. Już nie mogę się doczekać! – komentuje Karolina Michalcewicz, senior account executive w agencji Ancymony.

Karolina Michalcewicz dołączyła do business unitu Roksany Łaźni.