Gemini Holding powierzył swoją kreację i PR korporacyjny agencji Valkea

Gemini Holding, zarządzający centrami handlowymi: Gemini Park Tarnów, Gemini Park Bielsko-Biała i Gemini Park Tychy, postawił na współpracę z Valkea. Holding powierzył agencji wprowadzenie nowej linii kreatywnej w dwóch centrach oraz działania z zakresu PR-u korporacyjnego.

Agencja stworzyła całkowicie odświeżone linie kreatywne dla Gemini Park Tarnów i Gemini Park Bielsko-Biała. W przypadku pierwszego centrum jest to kreacja podkreślająca modowy charakter galerii i inspirację high fashion. Natomiast linia kreatywna Gemini Park Bielsko-Biała uwypukla jego rodzinny charakter oraz bliski związek z lokalną tkanką miejską. Nowa kreacja prezentuje nowoczesny, charakterystyczny design, zgodny z aktualnymi trendami, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Postanowiliśmy odświeżyć linię kreatywną, by podkreślić mocne strony naszych centrów i pokazać, w jakim kierunku chcemy się rozwijać. W Gemini Park Bielsko-Biała stawiamy na rodzinny charakter galerii, ponieważ jesteśmy liderem w zapewnianiu okolicznym mieszkańcom komfortu zakupów i rozrywki dla całych rodzin. Natomiast w Gemini Park Tarnów możemy pochwalić się najszerszą w regionie ofertą modową, dlatego w nowej linii kreatywnej zaakcentowaliśmy ten aspekt – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

Valkea będzie także odpowiedzialna za prowadzenie działań z zakresu PR-u korporacyjnego dla całego holdingu.