Burger King w ramach konkursu oferuje 1 mln dol. za stworzenie propozycji własnego Whoppera

fot. unsplash.com/@jayphoto

Burger King wynosi personalizację swojego kultowego Whoppera na nowy poziom, oferując fanom szansę wygrania 1 mln dolarów za stworzenie własnej wersji tego słynnego burgera.

Burger King w USA wprowadza ekscytujące wyzwanie dla wszystkich miłośników swojego flagowego burgera – Whoppera. W ramach konkursu, uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, by zaprezentować swoje pomysły na idealną kompozycję tej kanapki, wykorzystując swoją kreatywność i smakowe preferencje.

Konkurs daje fanom Burger Kinga możliwość stworzenia własnej wersji Whoppera, dodając do niego wybrane składniki. Wszystko to za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Burger King, gdzie każdy może zgłosić swój unikatowy przepis, eksperymentując z różnorodnością dostępnych dodatków. Co więcej, dzięki AI uczestnicy mogą zobaczyć, jak ich wymarzony Whopper mógłby wyglądać w rzeczywistości, wraz z wygenerowanym tłem i spersonalizowanym jinglem.

Największą zachętą do udziału w konkursie jest możliwość wygrania 1 miliona dolarów oraz szansa na tymczasowe wprowadzenie zwycięskiego burgera do menu Burger King w całych Stanach Zjednoczonych. Łącznie 3 najlepiej ocenione przepisy mają szansę pojawić się w menu sieci. Konkurs ten to nie tylko ogromna nagroda finansowa, ale także wyjątkowa okazja, by zwycięski przepis został doceniony i zasmakowany przez fanów marki na terenie całego kraju.