Barbara Zonik została nową dyrektorką ds. pracowniczych w Agorze S.A.

fot. mat. prasowe

Od kwietnia 2024 r. do zespołu Agory dołączy Barbara Zonik, która obejmie stanowisko dyrektorki ds. pracowniczych. Do jej zadań będzie należeć m.in. wdrażanie strategii HR uwzględniającej wyzwania i cele biznesów Agory.

Dzięki swojej eksperckiej wiedzy i doświadczeniu Barbara Zonik będzie wsparciem dla pracowników i współpracowników Agory oraz wszystkich biznesów Grupy m.in. w związku z wyzwaniami związanymi ze zmienioną strukturą organizacyjną po wydzieleniu nowych spółek. To osoba, która zna już naszą organizację i z pewnością podejdzie do realizacji nowych zadań z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem – mówi Agnieszka Siuzdak, prokurentka Agory, nadzorująca z ramienia zarządu dział pracowniczy.

Barbara Zonik będzie odpowiadać za strategię HR Agory S.A. Będzie jej podlegał zespół szkoleń i rozwoju, kadr i płac oraz rekrutacji, a także HR biznes partnerki Agory. Będzie do niej także raportował dział HR Eurozetu, który realizuje bieżące działania związane z obsługą kadrowo-płacową spółek z Grupy Eurozet, w tym z rekrutacjami i szkoleniami.

Barbara Zonik to menedżerka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, od kilkunastu lat związana z HR. Przez ostatnie 8 lat współpracowała z Grupą Eurozet, gdzie odpowiadała za tworzenie i wdrażanie polityki HR. Zanim trafiła do mediów pracowała dla takich branż jak FMCG, energetyka czy retail, gdzie odpowiadała za procesy rekrutacji, szkoleń, administracji personalnej i płacowej oraz kontrolę budżetu wynagrodzeń.

Barbara Zonik zastąpi na stanowisku Łukasza Sowińskiego, który będzie kontynuował swoją karierę zawodową poza Agorą.