Barbara Czarniawska i Paulina Karpińska awansują w agencji Imagine Nation

od lewej: Barbara Czarniawska, Paulina Karpińska

W Imagine Nation, jednej z największych agencji eventowych w Polsce awansują dwie doświadczone managerki. Barbara Czarniawska obejmuje stanowisko team head, natomiast Paulina Karpińska awansowała na senior project managera.

Barbara Czarniawska, team head Imagine Nation, kieruje jednym z trzech zespołów klienckich w strukturze agencji i jej zadaniem jest rozwój, rozbudowa zespołu i pozyskanie nowych klientów. W Imagine Nation pracuje od prawie 8 lat i przeszła wszystkie szczeble event managerskie, od juniora, przez project managera, do stanowiska seniorskiego. Razem z zespołem dba o najwyższą jakość ofert dla obecnych i nowych klientów oraz doskonały client service. Obecnie pracuje głównie dla GFT, Orange, Lyreco, Boston Consulting Group.

Basia wcześniej pracowała dla klientów z branży farmaceutycznej w Agencji Batumi oraz w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Ukończyła Event Management w Szkole Mistrzów Reklamy, jest mgr psychologii sądowej i penitencjarnej UKSW.

Paulina Karpińska awansuje na stanowisko senior project managerki i zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń – od briefu, przez ofertę, kosztorysowanie, realizację, po rozliczenie. Aktualnie, w nowopowstałym zespole new businessowym współtworzy oferty dla klientów z różnych obszarów.

W Imagine Nation przez ostatnie dwa lata pracowała w zespole dedykowanym obsłudze Philip Morris Polska, realizując i współrealizując wydarzenia wewnętrzne (konferencje, integracje, szkolenia, warsztaty, kolacje) i zewnętrzne (współtworzenie stref festiwalowych i premier produktowych, koordynacja działań w brand retailu) w formie stacjonarnej i online.

Wcześniej przez ponad 6 lat organizowała konferencje medyczne i eventy dla branży farmaceutycznej, przede wszystkim dla medycznych towarzystw naukowych oraz dla firm działających w obszarach chorób zakaźnych, diabetologii czy hematologii.

Paulina z wykształcenia jest prawniczką, ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.