Altavia Kamikaze + K2 rozwija zespół people&culture

Do zespołu Altavia Kamikaze + K2 dołączyły Aleksandra Zwolińska-Czuba oraz Patrycja Kruszyńska, rozwijając zespół People&Culture. Aleksandra Zwolińska-Czuba przeszła ze Ströer Polska (gdzie pełniła funkcję HR Business Partner), a Patrycja Kruszyńska z firmy rekrutacyjnej Bee Talents (gdzie pracowała na stanowisku Tech Recruiter).

Aleksandra Zwolińska-Czuba obejmuje w agencji stanowisko people and culture director. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w obszarze people&culture, zebrane w różnych branżach, m.in: bankowej, FMCG, gamingowej i reklamowej.

Moją pasją jest budowanie pozytywnego i zaangażowanego środowiska pracy, w którym pracując możemy wyrażać siebie, rozwijać się, a to wszystko w atmosferze szacunku, zrozumienia, empatii oraz autonomii. Priorytetem zespołu Human Capital, który będziemy rozwijać z Patrycją w Altavia Kamikaze + K2, będzie budowanie kultury współpracy i otwartości, środowiska, w którym każdy pracownik czuje się wysłuchany i ma możliwość zabrania głosu – komentuje Aleksandra Zwolińska-Czuba.

Aleksandra Zwolińska-Czuba ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży HR. Karierę rozpoczynała w 2012 r. w Grafton Recruitment. W kolejnych latach pracowała m.in. w mBanku (finalnie jako: people experience/internal communication specialist), LOTTE Wedel (na stanowisku senior compensation & benefits specialist) oraz People Can Fly Studio (jako HR business partner). Bezpośrednio przed przejściem do Altavia Kamikaze + K2 pracowała w firmie Ströer Polska, jako HR business partner. Jest absolwentką UW (kierunek „Polityka Społeczna”).

Ola i Patrycja dołączają do naszej agencji w kluczowym momencie. Po wrześniowej akwizycji spółek K2 jesteśmy w trakcie procesu łączenia firm w jeden organizm. Jest nas razem blisko 180 osób, a każda z tych osób to inne doświadczenia, rola w zespole, historia zawodowa i oczekiwania. Siłą rzeczy jest to moment dużych wyzwań i intensywnej pracy nad rozwiązaniami w obszarze kultury organizacyjnej, organizacji pracy w zespołach itp. – mówi Michał Ryszkiewicz, managing partner agencji.

Patrycja Kruszyńska pracuje w branży rekrutacyjnej od kilku lat, bezpośrednio przed przejściem do Altavia Kamikaze + K2 pracowała na stanowisku tech recruiter w firmie rekrutacyjnej Bee Talents.

W Altavia Kamikaze + K2 objęła stanowisko people & culture specialist. Patrycja jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego (kierunek „Lingwistyka dla biznesu”).