Aktorka Klaudia Halejcio została ambasadorką marki Nice To Fit You

fot. mat. prasowe

Aktorka i influencerka Klaudia Halejcio została ambasadorką cateringu dietetycznego Nice To Fit You. W ramach współpracy przez cały rok 2024 będzie uczestniczyła w działaniach marketingowych marki.

Nice To Fit You to jeden z największych graczy na rynku diet pudełkowych i lider w segmencie diet premium i semi-premium. Najważniejszymi wyróżnikami firmy są jakość oferowanych klientom posiłków oraz ich smak, i to wokół niego koncentrują się niemal wszystkie tegoroczne działania marketingowe marki.

W naszych tegorocznych działaniach podkreślamy smak naszych dań przez pryzmat pozytywnych emocji jakie towarzyszą jedzeniu. Hasłem inicjującym współpracę z Klaudią jest „smak przejścia na dietę, która tym razem jest naprawdę pyszna”, zatem spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klaudia żyje pełnią życia, jest kobietą odnoszącą sukcesy, a przy tym mamą, partnerką, kobietą realizującą swoje pasje. Znajduje w tym wszystkim też czas na to, aby dbać o swój wygląd i zdrowie. Uważamy, że wiele kobiet w Polsce może się z nią identyfikować na różnych poziomach, a zatem jest idealną osobą, by pokazać, że nasza dieta pudełkowa jest ciekawym, wygodnym i przede wszystkim smacznym rozwiązaniem dla każdego – mówi Sylwia Ramos-Wójcik, brand managerka Nice To Fit You.

Roczna współpraca marki z aktorką obejmuje realizację materiałów wideo, digital, kampanię na nośnikach OOH w całej Polsce oraz produkcję wspólnych treści na social media.