SIXT Polska nawiązało współpracę z Clear Communication Group

fot. unsplash.com/@sunday_digital

Firma SIXT Polska, dostawca usług mobilnych, rozpoczęła w maju br. współpracę z agencją PR Clear Communication Group (CCG). W ramach tego partnerstwa, CCG będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz wsparcie bieżących działań public relations, które obejmują zarówno komunikację korporacyjną, jak i produktową.

Marka SIXT – zarządzana w Polsce przez firmę Eurorent Sp. z o.o – to część globalnej sieci obecnej w ponad 4000 lokalizacjach w 105 krajach, która oferuje szeroki zakres usług wynajmu samochodów, od krótko- i długoterminowego po ekskluzywne usługi limousine service, czyli auta z kierowcą. Firma działa na polskim rynku od 2002 roku i cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, oferując dostęp do nowoczesnej i zróżnicowanej floty pojazdów.

W ramach współpracy, Clear Communication Group będzie wspierać SIXT Polska w prowadzeniu biura prasowego oraz komunikacji wokół kluczowych projektów i usług marki. Dodatkowo, agencja zadba o pozycjonowanie ekspertów SIXT w zakresie najnowszych trendów w branży wynajmu samochodów, w tym elektromobilności i zrównoważonego rozwoju.