Ryan Reynolds w reklamie Negroni Week naśmiewa się z amerykańskiego zamiłowania do napojów z dynią

fot. youtu.be/80RLK5S8yKA

Jesień w Stanach Zjednoczonych to czas, kiedy kawy z dodatkiem dyni zdobywają serca Amerykanów. Ale czy wszyscy są tym oczarowani? Ryan Reynolds w reklamie Negroni Week postanowił w humorystyczny dla siebie sposób wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Kiedy liście zaczynają opadać z drzew, a pogoda za oknem zwiastuje nadejście jesieni, Amerykanie z entuzjazmem sięgają po różnego rodzaju napoje z dynią. Kawa z dodatkiem tego sezonowego składnika staje się niezwykle popularna w kawiarniach w całych Stanach.

Nie wszyscy jednak podzielają to zamiłowanie. Aktor Ryan Reynolds, znany z filmowej postaci Deadpoola, postanowił w żartobliwy i charakterystyczny dla siebie sposób wyśmiać to zjawisko. A to wszystko w ramach promocji tegorocznego Negroni Week.

Czym jest Negroni Week? To siedmiodniowy festiwal, na którym entuzjaści koktajli mają okazję poznać nowe smaki i kompozycje. Reynolds, jako były współwłaściciel marki Aviation Gin, nie mógł przegapić takiej okazji do promocji.

Piłkarskie piwa od Reynoldsa

Warto też wspomnieć, że Reynolds ostatnio ogłosił plany wprowadzenia na rynek własnej linii piw inspirowanych piłką nożną i klubem Wrexham, którego jest współwłaścicielem. Jak podaje „The Mirror”, wśród nowych piw mają się znaleźć: „It’s Always Sunny in Wrexham” nawiązujące do serialu „It’s Always Sunny in Philadelphia”, w którym występuje Rob McElhenney, współwłaściciel klubu Wrexham; piwo „R&R Lager” nawiązujące do imion obu współwłaścicieli klubu, a także browar „Max Effort Lager”, będący nawiązaniem do agencji Maximum Effort, należącej do Reynoldsa.