Narodowa Agencja Turystyki Włoskiej promuje region Piemont w kampanii Qual’Italy

Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual’Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.

W ramach tej kampanii, mającej na celu ukazanie bogactwa północnych Włoch, KERRIS zaangażowała dwoje znanych youtuberów: Kamila Cichockiego z kanału „Kamil in Travel”, specjalizującego się w treściach podróżniczych, oraz Beatę Borucką, znaną jako Mądra Babcia, twórczynię Silver TV, kanału lifestylowego dedykowanego osobom w wieku 50+.

Podczas wyjazdu do Piemontu w styczniu tego roku, twórcy mieli możliwość odkrywania i dokumentowania unikalnego dziedzictwa sztuki, historii, kultury i przyrody regionu. Efektem tej podróży jest innowacyjne interaktywne wideo opublikowane na YouTubie, które umożliwia widzom wybór prezentowanych atrakcji.


Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, łączącemu kreatywność z technologią, KERRIS ma za cel zaangażowanie internautów w interesujący i interaktywny sposób.

Influencerzy związani z kampanią promują również wyjazd na swoich profilach na Instagramie, publikując zapowiedzi oraz krótkie filmy typu reels.

KERRIS kompleksowo zarządza całą kampanią Qual’Italy, począwszy od strategii i kreatywnej koncepcji, przez współpracę z influencerami, aż po produkcję wyjazdu i koordynację tworzenia treści. Agencja jest także odpowiedzialna za kampanię performance, która obejmuje działania display oraz reklamy na platformach Meta (Instagram, Facebook).