Łucja Zaorska dołącza do Flying Bisons i FDC na stanowisko senior digital producer & team lead

fot. mat. prasowe

Łucja Zaorska, doświadczona w branży filmowej producentka, objęła nowo powstałe stanowisko senior digital producer & team lead w połączonym Flying Bisons i FDC.

Do połączonych zespołów Flying Bisons i FDC pod koniec 2023 roku dołączyła Łucja Zaorska, posiadająca bogate doświadczenie w produkcji filmowej, obejmując stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead.

Łucja odpowiada za produkcję projektów realizowanych przez Flying Bisons i FDC. Do jej obowiązków należy między innymi prowadzenie projektów dla głównych międzynarodowych klientów FDC, uczestniczenie w przetargach, koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu FDC wraz z CEO & Founderem firmy – Krzysztofem Kowalskim.

Jako FDC i Flying Bisons otwieramy się na nowe rynki i obszary działalności – a to wszystko dzięki ludziom, z którymi pracujemy. Ogromnie cieszę się z dołączenia Łucji do naszego zespołu – jej doświadczenie zawodowe idealnie wpisuje się w naszą nową strategię rozwoju. Wierzę, że nasza współpraca przyniesie efekty, które zostaną zauważone i zapamiętane przez odbiorców. Kolejne osoby z seniorskim doświadczeniem, które dołączają do naszej firmy stanowią o jej sile – mówi Krzysztof Kowalski, CEO i Founder FDC.

Łucja ma bogate doświadczenie zarówno w tradycyjnej produkcji, jak również postprodukcji czy ostatnio coraz bardziej popularnej wirtualnej produkcji. Jak sama mówi, zdecydowała się na pracę w produkcji filmowej ze względu na adrenalinę, która napędza ją do działania. Swoją przygodę w tej branży zaczęła w 2013 roku od seriali fabularnych, jednak w ostatnich latach mocniej związała się z rynkiem reklamowym w OTO Film. Z uwagi na swoje umiejętności językowe (posiada tytuł magistra filologii angielskiej) i biznesowe jest specjalistką w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla globalnych marek.

W swoim portfolio Łucja posiada kampanie zrealizowane dla takich marek jak m.in. Huawei, T-Mobile, Reckitt, Mercedes, ASAHI, McDonald’s, teledyski sponsorowane przez Puma z udziałem takich artystów jak Daria Zawiałow, Ralph Kamiński, Vienio & Kosi, Mary Komasa & the Dumplings czy Ben Cristovao, oraz nagradzany film dokumentalny amerykańskiego reżysera Nathaniela Lezra- Don’t Leave Me Behind: Stories of Ukranian Survival. Przed dołączeniem do Flying Bisons i FDC Łucja zrealizowała jako producent, we współpracy z domem produkcyjnym RIOTS, kampanię dla polskiej marki Kapitan Navi.

Flying Bisons, polska spółka doradcza działająca w obszarze digital, po fuzji z FDC, umacnia swoją pozycję i stale poszerza portfolio usług. Z tego powodu do firmy dołączyło w ostatnim czasie aż 8 doświadczonych ekspertów. Firma podkreśla, że zależy jej na rozwijaniu kompetencji seniorskich zespołu, aby dostarczać Klientom najlepsze z możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.