ECCO Network umacnia swoją pozycję na rynku europejskim

fot. mat. prasowe

Globalna sieć agencji public relations Ecco Network, reprezentowana w Polsce przez – On Board Think Kong (OBTK) powiększa zarząd.

Do składu obecnego zarządu dołączyły dwie osoby – Martina Biesterfeldt z Ecco Hamburg oraz Jenny Öijermark z Ecco Sztokholm. Pozostałymi członkami zarządu sieci są: Dominik Allemann ze Szwajcarii, Kelly Fitzgibbon O’Malley z USA, Patrick Sutter z Niemiec, Nicole Webb z Australii oraz Norbert Ofmański z Polski.

Dzięki przynależności do ECCO Network, OBTK nie tylko umacnia swoją pozycję na europejskim rynku, ale również otwiera drzwi dla polskich przedsiębiorstw rozważających ekspansję międzynarodową. Dostęp do międzynarodowej sieci ekspertów i specjalistów w różnych dziedzinach, od komunikacji PR, social media po komunikację digital, oferuje polskim firmom kompleksową obsługę i rozwój na globalnej arenie.

Zmiany w zarządzie ECCO Network przyniosą też wiele nowych, europejskich inicjatyw. Jedną z nich będzie program adresowany do pracowników agencji należących do ECCO Network i ułatwiający im zdobywanie doświadczeń w pracy na innych rynkach jak również przyciągając nowe pokolenia do branży – mówi Norbert Ofmański z OBTK.