Clue PR w pierwszej 5 najbardziej kreatywnych agencji w EMEA i w zestawieniu światowym wg Global Creative Index 2023

fot. unsplash.com

Clue PR, agencja specjalizująca się w PR technologii, znalazła się jako jedyna polska agencja w najnowszym rankingu agencji Global Creative Index 2023. Agencja zajęła 5 miejsce wśród najbardziej kreatywnych agencji w EMEA i również jest w pierwszej 5 w zestawieniu światowym.

12 edycja Global Creative Index 2023 to zestawienie agencji, które w ostatnich 12 miesiącach uzyskały proporcjonalnie najwięcej nagród i wyróżnień w głównych światowych konkursach PR i reklamowych. Agencje są poddawane analizie ze względu na wielkość i liczbę pracowników w odniesieniu do liczby uzyskanych nagród i wyróżnień. Agencja Clue PR po raz drugi znalazła się w czołówce zestawienia, a w tym roku zajęła 5 miejsce wśród najbardziej kreatywnych agencji w EMEA oraz również 5. miejsce w zestawieniu światowym – jako jedyna z Polski.

To dla nas ogromne wyróżnienie, które potwierdza, że nasze podejście do tworzenia kreatywnych, świeżych kampanii opartych na danych i mocnym storytellingu ma sens i jest dostrzegane zagranicą. Zawsze chcieliśmy być postrzegani jako agencja technologiczna z mocnym zacięciem innowacyjnym i kreatywnym i cieszymy się, że się to udaje, chociaż traktujemy to oczywiście jako zobowiązanie do tego, żeby trzymać wysokie standardy – mówi Alicja Wysocka – Świtała, partnerka zarządzająca Clue PR.