Blizzard zachęca graczy Diablo IV do oddawania krwi i wygrania komputera nią chłodzonego

fot. Blizzard | youtu.be/mbhiJbk1UGk

Blizzard, światowy gigant branży gier, łączy siły z centrami krwiodawstwa w USA w nietypowej akcji promocyjnej. W zamian za oddanie krwi, gracze „Diablo IV” mogą zdobyć unikalne nagrody, a także zyskać szansę wygrania gamingowego komputera z systemem chłodzenia cieczą zawierającą ludzką krew.

Blizzard jest jednym z największych na świecie deweloperów gier, który często zaskakiwał swoimi innowacyjnymi kampaniami marketingowymi. Wydane w tym roku „Diablo IV” stało się okazją do kolejnej, niezwykłej akcji promocyjnej.

Tym razem gigant gier postanowił zachęcić fanów do oddawania krwi. Od 20 października br. do 20 listopada gracze w USA mogą odwiedzić centrum krwiodawstwa i oddać krew. W zamian za to mogą liczyć na atrakcyjne nagrody w grze „Diablo IV”, jak skórki do broni itp.

Diablo, jako seria gier, zawsze kojarzyła się z mrocznym i tajemniczym światem, pełnym demonów, diabłów i magii. Akcja promocyjna Blizzarda doskonale więc wpisuje się w ten klimat, angażując społeczność graczy w szczytnym celu. Oddając krew, nie tylko ratują życie innych ludzi, ale także otrzymują unikalne nagrody w świecie gry, co dodatkowo motywuje ich do wzięcia udziału w akcji.

Ale to nie wszystko. Po zebraniu łącznie 666 kwart krwi w ramach akcji, wszyscy gracze będą mieli szansę wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą jest wyjątkowy stacjonarny komputer gamingowy. Co sprawia, że jest on taki wyjątkowy? Otóż chłodzony jest cieczą, która zawiera prawdziwą ludzką krew. Oczywiście w śladowych ilościach. Taki nietypowy pomysł na chłodzenie komputera jeszcze bardziej podkreśla jego unikalność i zachęca do udziału w oddawaniu krwi.