ALDI wprowadza słodycze dla fanów Harry’ego Pottera

fot. mat. prasowe

Czekoladowe żaby, kremowe piwo dyniowe czy fasolki wszystkich smaków – to smakołyki, których miłośnikom czarodziejskiego świata Hogwartu nie trzeba przedstawiać. W tym tygodniu odrobinę magii odnajdą oni w sklepach sieci ALDI, która proponuje słodycze z kolekcji Harry’ego Pottera. W ofercie znajdziemy również książki nawiązujące do przygód młodego czarodzieja, klocki LEGO Harry Potter, a nawet kosmetyki w tej stylistyce.

Kolekcja Harry’ego Pottera to propozycja dostępna w sklepach ALDI w ramach Tygodnia Brytyjskiego. W ofercie znajdziemy m.in. takie kultowe produkty jak Czekoladowe Żaby w cenie 11,99 zł, Czekoladowe Stworzenia za 19,99 zł czy Żelki fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta w cenie 11,99 zł. Fani Harry’ego Pottera będą mogli spróbować również m.in. Czekolady Peron 9 ¾, Żelków Ślimaków czy Magicznych Żelków za 15,99 zł. Wyprawa do świata Hogwartu nie mogłaby się obyć bez słynnego kremowego piwa dyniowego, sieć przygotowała tutaj propozycje zarówno dla młodszych adeptów magii, jak i tych dorosłych. Pierwsi w sklepach ALDI znajdą żelki o smaku piwa kremowego, drudzy mogą skosztować Piwa Recraft Magic Beer Cream Ale w cenie 8,99 zł.

W ALDI każdego tygodnia można odkryć nowe smaki i przetestować produkty nawiązujące do kuchni z całego świata. W tym tygodniu zapraszamy nie tylko do podróży do Irlandii i Wielkiej Brytanii, ale nawet do samego Hogwartu. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy wychowali się na książkach i filmach o Harrym Potterze i chętnie spróbują przysmaków swoich ulubionych bohaterów – mówi Agata Biernacka, kierownik komunikacji i PR ALDI Polska.

Dla najmłodszych klientów ALDI przygotowało również szeroką ofertę książeczek, kolorowanek i wyklejanek o Harrym Potterze. Pozycje pochodzą od wydawnictwa Ameet, najtańsze z nich kupimy już w cenie 8,99 zł. Nie lada gratką będzie też propozycja, dzięki której swoje pasje mogą połączyć miłośnicy Harry’ego Pottera z fanami klocków LEGO. Za 59,99 zł w sklepach ALDI kupimy specjalny zestaw Książka LEGO Harry Potter, który zawiera minifigurkę Harry’ego Pottera, 70 wyselekcjonowanych klocków LEGO oraz ponad 100 gier, zabaw i zagadek.